Podpisanie umowy na realizację inwestycji w Kowalewie Pomorskim

Podpisanie umowy na realizację inwestycji w Kowalewie Pomorskim

W dniu 23 maja 2018r. samorząd gminy reprezentowany przez Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego podpisał umowę z firmą WIKSBUD Sp. z o.o. na  adaptację istniejącego budynku szkoły podstawowej przy ul. Marii Konopnickiej 13 na potrzeby siedziby urzędu oraz przedszkola.

Plac budowy został przekazany firmie dnia 04.06.2018 r. Na oddanie samorządowi przygotowany pod potrzeby interesantów i przedszkolaków budynek mamy 12 miesięcy.  Wartość zamówienia to prawie 18 mln zł.

Firma WIKSBUD była już wykonawcą innej poważnej inwestycji jaką jest Pływalnia w Kowalewie Pomorskim. Wierzę, że i przy realizacji kolejnego zadania jakim jest powstanie obiektu administracyjno – edukacyjnego nasza współpraca będzie równie obiecująca. Już teraz proszę o wyrozumiałość z powodu utrudnień jakie mogą powstać w czasie prac budowlanych. Z naszej strony postaramy się zapewnić maksymalny komfort i najemcom lokali mieszkalnych w tym budynku jak i użytkownikom zlokalizowanego obok placu zabaw– informuje Burmistrz miasta Andrzej Grabowski.