BUDOWA NA MEDAL

BUDOWA NA MEDAL

DNIA  9 PAŹDZIERNIKA BR W SALI KONFERENCYJNEJ URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W BYDGOSZCZY ODBYŁY SIĘ TRADYCYJNIE OBCHODY DNIA BUDOWLANYCH ORAZ UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW „BUDOWA NA MEDAL POMORZA I KUJAW 2015” ORAZ „ WNĘTRZE ROKU POMORZA I KUJAW 2015”, ORGANIZOWANE PRZEZ POMORSKO-KUJAWSKĄ IZBĘ BUDOWNICTWA.


 Podstawowymi kryteriami, które kierują decyzjami jurorów w tym konkursie są: użyteczność i nowoczesność rozwiązań architektoniczno-funkcjonalnych, jakość wykonawstwa budowlanego, walory estetyczne, ekologiczne i ekonomiczne oraz walory wkomponowania w otoczenie.

Nasza firma znalazła się w gronie laureatów i otrzymała aż trzy nagrody GRAND PRIX :
1. W kategorii  Budownictwo użyteczności publicznej /obiekty handlowo-usługowe
 – za inwestycję „Rozbudowa i Przebudowa istniejącego budynku młyna na potrzeby Galeri Handlowej” w Rypinie
2. W kategorii  Budownictwo użyteczności publicznej / obiekty sportowe, rekreacyjne, turystyczne  – za inwestycję „ Budowa Krytej Pływalni w Kowalewie Pomorskim”
3. W kategori  Wnętrze użyteczności publicznej / służba zdrowia  – za inwestycję „Obiekt Pensjonatowy Medical Spa Jutrzenka” w Wieńcu Zdroju
Jako nieliczni otrzymaliśmy również Nagrodę Specjalną partnera konkursu – Kancelarii Finansowej NIKODEMUS FINANCE Tomasz Lisiecki za innowacyjność w procesie inwestycyjnym i zastosowanie rozwiązań materiałowo-technologicznych.