Zainstaluj FLASH PLAYER klikając link... http://www.adobe.com/go/gntray_dl_getflashplayer
PRODUKTY BETONOWE
Produkty betonowe certyfikowane najwyższej jakości. Więcej informacji w dziale OFERTA.
 

 
Wiksbud » Produkty
Produkty ­ bloczki betonowe, stropy filigran i kanałowe. WIKSBUD Sp. z o.o.
Produkty

Najlepsza oferta na bloczki betonowe!
Tylko u nas stropy filigran i kanałowe w tak atrakcyjnych cenach!
Produkty WIKSBUD dla przejrzystości, podzieliliśmy na następujące kategorie:
PREFABRYKATY

STOLARKA PVC I ALUMINUM Z PROFILU FIRMY

Oferujemy beton towarowy wszystkich marek z dowozem betonomieszarkami oraz gruszkopompą Mercedes CIFA które zapewniją profesjonalne dostarczanie betonu na miejsce budowy. Beton towarowy produkowany jest w oparciu o najwyższej generacji komputerowy system dozowania składników, zgodny z normami PN-EN 206-1:2000


- stabilizacje gruntu
- beton towarowy B10
- beton towarowy B15
- beton towarowy B20
- beton towarowy B25
- beton towarowy B30
- beton towarowy B35
- beton towarowy B40Bloczki betonowe są wykorzystywane do budowy ścian fundamentowych. Nowoczesne technologie zapewniają idealne wymiary oraz powtarzalność produkcji stojącej na wysokim poziomie. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej mieszanki kruszyw klienci otrzymują pewność, że ich bloczki będą wytrzymałe oraz posiadać będą jednolitą strukturę. Niska cena oraz zastosowanie naturalnych składników to najlepsza wizytówka bloczków, które rekomendowane są przez wielu budowlańców z wieloletnim stażem w branży.
Stropy filigran to idealna propozycja do realizacji projektów charakteryzujących się bardziej skomplikowanymi kształtami w konstrukcji. Filigrany rozwiązują dodatkowo skutecznie rozwiązują kwestię rozpiętości stropów, zwiększając ją nawet do 12 m.
Stropy kanałowe to gwarancja szybkiego i przede wszystkim łatwego montażu. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest także fakt, że jest to konstrukcja niezwykle dźwiękoszczelna, mająca do tego gładkie powierzchnie. Ten ostatni czynnik daje duży komfort, ponieważ łatwiejsze będzie późniejsze wykończenie wnętrz. Najważniejsza zaleta takiego stropu to błyskawiczna możliwość obciążenia go po ułożeniu płyty. Do naszej dyspozycji będzie również możliwość dokonania zmiany układu ścian działowych, które będą stawione na stropie. Alternatyw jest naprawdę wiele, można z nich skorzystać.

 
 
WIKSBUD, stolarka, prefabrykaty betonowe, kostka ©2009-2017 WIKSBUD Sp. z o.o.
projekt: aidia multimedia | czysta forma multimediówaidia multimedia